تفاوت های ویزای مولتی و مولتیپل کشور کانادا
تفاوت های ویزای مولتی و مولتیپل کشور کانادا هرچیزی که باید درباره ویزای مولتی کانادا بدانید هزینه هایی که باید برای ویزای استارتاپ کانادا بپردازید مزایا و معایب ویزا استارت آپ کانادا همه چیز درباره ویزا startup کانادا

هزینه هایی که باید برای ویزای استارتاپ کانادا بپردازید

برای ورود زودهنگام به کانادا با مجوز کار، باید به دولت کانادا ثابت کنید تا زمان صدور اقامت دائم می‌توانید از پس مخارج زندگی برآیید...

  • 177

  • 1401/01/20

مزایا و معایب ویزا استارت آپ کانادا

مزایا و معایب ویزا استارت آپ کانادا

دسته های مربوط:

سالانه تعداد زیادی از شهروندان کشورهای مختلف به کانادا مهاجرت می کنند. کشور ما هم ازاین قاعده مستثنی نیست و همچنین در ایران کشور کانادا یکی از پر طرفدار ترین کشورها برای مهاجرت به حساب می آید. راه های متنوعی برای انجام مهاجرت به کانادا وجود دارد که یکی از آن راه ها ، ویزای استارتاپ کانادا است. مثل تمامی روش های مهاجرتی ، این روش هم دارای مزایا و معایبی است که در این مقاله به تمامی موارد پرداخته خواهد شد . برای دریافت اطلاعات کامل تر و بیشتر به مقاله همه چیز درباره ویزا استارتاپ کانادا مراجعه کنید


چرا کانادا بهترین کشور برای راه اندازی استارتاپ است؟


CEOWORLD Magazine: 

در سال 2021 کانادا را به عنوان رتبه سوم بهترین کشور برای راه اندازی استارتاپ معرفی کرد (لینک منبع)


U.S. News: 

کشور کانادا را در رتبه ششم بهترین کشور برای راه اندازی کسب‌وکار و کارآفرینی قرار داده است (لینک منبع)


فوربز (Forbes):

مجله فوربز کانادا را رتبه ششم بهترین کشور برای راه اندازی کسب ‌و کارها قرار داده است (لینک منبع)


ویزای استارت آپ کانادا چه مزایایی دارد ؟

محدوده سنی خاصی ندارد و متقاضیان از محدوده ۱۸ سال تا ۵۵ سال قابلیت استفاده از این ویزا را دارند .

نیاز به فرا گیری دو زبان برای افزایش امتیاز نیست و با نمره آیلتس معادل ۵ جنرال ( هرکدام از ربان های انگلیسی یا فرانسوی ) می‌توان برای دریافت این ویزا اقدام کرد .

این امکان را در اختیار ما قرار می ‌دهد که اگر مایلید میتوانید برای مهاجرت گروهی همراه با دوستان ، شرکا و یا خانواده اقدام کنید .

از انجا که شما باید در فرآیند راه اندازی استارتاپ تحت نظر منتور و یا مشاور کار کنید ترس کمتری از شکست خوردن خواهید داشت و این امکان را به شما میدهد که بتوانید شبکه ارتباطات خوبی در این کشور برای خود ، در راستای توسعه و پیشرفت کسب و کار خود ، شکل دهید .

این روش مهاجرتی را میتوان بکی از روش های عالی در نظر گرفت که منجر به گرفتن اقامت دائم کانادا با شرایط ساده برای شما می شود .

اگر سن بالایی دارید و تخصص خاصی هم ندارید باز هم می ‌توانید به عنوان سرمایه گذار به تیم اضافه شده و از قابلیت های آن استفاده کنید .

با این روش مالیات کمتری نسبت به الگو های سرمایه گذاری تعریف شده کشور کانادا به دولت پرداخت خواهید کرد .

به علت نزدیکی کانادا به بازار کشور آمریکا ، زمینه و مارکت فوق العاده ای در دسترس استارت اپ شما ، برای توسعه کسب و کارتان خواهد بود .

شما بلافاصله پس از اینکه اقامت دائم خود را دریافت کردید ، می توانید در شرکتی به جر استارت آپ خودتان فعالیت داشته باشید .

سبک زندگی پذیرش شده و مهاجر پسندی نسبت به کشورهایی همچون فرانسه و فنلاند برای مهاجرین فراهم میکند

بهرمندی از برخی از حقوق شهروندی مانند تحصیل رایگان فرزندان در مدارس کشور کانادا ، بیمه درمانی رایگان ، اجازه کار تمام وقت برای نفر اصلی و همسر ، داشتن فرصت های شغلی بسیار زیاد و...

امکان دریافت پاسپورت کانادا برای شخص اصلی و همراهان پس از 3 سال زندگی در این کشور

شهوندان تمام کشور های دنیا میتوانند برای دریافت این ویزا اقدام کنند

عدم محدودیت در زمینه فعالیتی استارت آپ متقاضی

عدم تاثیر شکست یا توقف بیزنس بر اقامت دائم شخص اصلی و همراهانش


مزایای ویزا استارتاپ کانادا نسبت به دیگر کشور ها

بر خلاف ویزای استارت اپ کشور هایی همانند پرتغال و یا هلند که ویزای کوتاه مدت برای راه اندازی کسب و کار در نظر گرفته اند و به شرط موفقیت استارت آپ ، ویزای شما را را تمدید می‌کنند ، ویزای کانادا طولانی مدت است و شرط موفقیت دخیل نیست .

بر خلاف ویزای استارت اپ کشور انگلیس که در صورت عدم راه اندازی استارت اپ و یا عدم تبدیل به ویزاهای دیگر فرآیند تمدید را انجام نمیدهد ، در کانادا در هر صورت اگر تلاش قابل اثباتی داشته باشید اقامت دائم به شما اعطا خواهد شد .

بر خلاف کشورهایی مثل هلند که فقط در یک صنعت خاص پذیرش ویزا استارت آپ را دارد در همه ی عرصه ها ویزا  را صادر میکند .

بر خلاف دیگر کشورها فرزندان تا زیر ۲۲ سال در زمان PR شدن را پوشش می دهد .ویزای استارت آپ کانادا چه معایبی دارد ؟

هزینه‌ ی وکالت نسبتا سنگینی باید پرداخت کنید .

هزینه سهم شما در سرمایه گذاری در استارتاپ .

برای اینکه بتوانید در کانادا مشغول به کار شوید، لازم است تمکن مالی بالایی داشته باشید و به آن‌ها ثابت کنید قادر هستید مخارج زندگی خود را به‌‌خوبی تامین کنید. همچنین وجوه باید قابل دسترسی باشند و شامل بدهی و تعهد نباشند.هزینه های شانزده ماه اول زندگی در کانادا تا زمان دریافت اقامت دائم و امکان کار کردن و کسب درآمد .

و مهمترین مورد لیست ، باید توانمندی برای مواجهه و همکاری با دیگر اعضای تیم داشته باشید .

به دلیل اینکه پروژه‌های متعدد و ناکارآمدی از سوی مردم ایران به کانادا فرستاده شده است، از طرف اداره مهاجرت محدودیت‌های فراوانی برای پذیرش ایده، اعمال شده است که احتمال عدم پذیرش طرح را بالا می‌برد

زمان پردازش طولانی (2+ سال) برای به ‌دست ‌آوردن اقامت دائم کانادا .

یک مدل تجاری و نقشه راه بسیار توسعه ‌یافته ، قابل دوام و مقیاس ‌پذیر با مسیر موفقیت ‌آمیز مورد نیاز است .

فرم مشاوره رایگان

همراهان گرامی موسسه «بال پرواز» جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره ی رایگان اطلاعات خود را وارد کنید ؛ مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت

اجباری

نام و نام خانوادگی

اجباری

شماره تماس

اجباری

شیوه مهاجرت